Gry wideo miały skromne początki, o czym może zaświadczyć każdy, kto grał w Ponga w słabo oświetlonym barze w latach 70. Z tych początków, gry rozwinęły się w prawdopodobnie najważniejszą formę artystycznej i kulturalnej ekspresji XXI wieku. Jest to dziedzina, w której technologia płynnie łączy się z kreatywnością, gdzie sztuka konkuruje z wymaganiami komercji i gdzie wielkie, obejmujące cały świat, innowacyjne gry mogą stać obok małych, niezależnych wizji twórczych. Niestety, pisanie o grach nie ewoluowało przez te zmiany.

I tu właśnie wkraczamy my

W Atlantic Film wierzymy, że gry zasługują na zasięg, który odpowiada ich kreatywności i żywotności. Nie tylko dzielimy się tymi samymi nagłówkami co wszyscy inni. Staramy się dostarczać dogłębne treści, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie mówimy tylko tego, co myślimy: stymulujemy dyskusję dzięki naszym dogłębnym, prowadzonym przez ekspertów treściom.

Recenzje. Nie tylko mówimy, czy gra jest fantastyczna. Chcemy, abyście zrozumieli doświadczenie związane z graniem w nią i historię, która za nią stoi. Recenzje gier mogą i powinny być równie dojrzałe i dogłębne jak najlepsze recenzje filmów i to właśnie jest naszym celem.

Oryginalne spostrzeżenia. Branża, która zmienia się tak szybko i zdecydowanie jak branża gier, musi być zrozumiana przez tych, których najbardziej dotyczy. Pozwalamy Ci zrozumieć, gdzie jest branża i dokąd zmierza. Od postępu technologicznego po wstrząsy w biznesie – informujemy na bieżąco o tym, co najważniejsze.

Przemyślana analiza: Nasi redaktorzy to gracze, programiści i eksperci branżowi. Wszystko, co piszemy, pochodzi z tego kluczowego skrzyżowania wiedzy i fandomu, dając ci bardziej wszechstronny wgląd niż znajdziesz gdziekolwiek indziej.

Przemyślane dyskusje. Nasze opinie nie są ostatnim słowem – to dopiero początek. Chcemy zachęcać do ciekawych, zabawnych i wolnych od trolli dyskusji na temat gier i grania.

Jesteśmy ekspertami z pasją. Kochamy gry i chcemy się tą pasją z Wami podzielić, mamy nadzieję, że stworzymy przestrzeń, w której będziecie mogli podzielić się swoimi przemyśleniami. Uwielbiamy historię gier i nie możemy się doczekać, by zobaczyć, dokąd zmierzają. Czekamy na możliwość podzielenia się z nimi naszymi przemyślanymi i świadomymi opiniami.