Wiadomości bieżące

Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder

Wiadomość Nathan Fillion nie zagra w Destiny 2: Dying Cayde-6

Cayde-6 Nathana Filliona nie powróci do Destiny 2.

Na wypadek, gdyby było wystarczająco bolesne, że Cayde-6 Nathana Filliona umrze w DLC Forsaken Destiny 2, wydaje się, że Fillion nie powtórzy swojej roli w ostatecznym pojawieniu się postaci.

Fillion poinformował Kotaku, że nie może wypowiedzieć głosu postaci w czasie, gdy Bungie potrzebowała nagrać ostatnie kwestie Cayde-6. Zamiast tego głos Cayde-6 zostanie udzielony przez Nolana Northa (który również podkłada głos pod Destiny’s Ghost). Jak na ironię, świat właśnie zobaczył film krótkometrażowy, w którym Fillion gra Nathana Drake’a; postać, której głos użyczył Nolan North w grach Uncharted.

„Niestety te rzeczy nie wychodzą i to trochę łamie serce, ale jeśli ma trafić do kogoś innego, to dzięki Bogu trafia do kogoś, kogo absolutnie kocham i kochają fani” – powiedział Fillion. „Postać była w dobrych rękach”.

Fillion ujawnił również, że był zaskoczony, że Cayde-6 naprawdę umrze w następnym dodatku. To czyni go jednym z wielu fanów Destiny 2, którzy mieli nadzieję, że pozorna śmierć Cayde-6 w zwiastunie Forsaken DLC była tylko raną na ciele. Niestety tak nie jest.

„On jest martwy. Jego duch nie żyje” – powiedział główny producent Bungie, Scott Taylor (i potwierdził, że jest bezduszny) w wywiadzie dla GamesRadar. „Chcieliśmy nadać grze ton i pokazać, że traktujemy ją poważnie. Chcemy również, aby ludzie to przetwarzali. Zagrasz z nim w misję i nie jesteś do końca pewien, kiedy to się stanie ani w jaki sposób, więc emocjonalne doświadczenie byłoby zupełnie inne, gdybyś po prostu włączył grę, zobaczył ją i to było wszystko po prostu szok. W rzeczywistości jest trochę bogatszy i ciekawszy, jeśli masz czas, aby usiąść z nim i zastanowić się”.

Czytaj także  Zbuduj swój własny komputer: Patriot Viper RGB Series DDR4 RAM

Przed oświadczeniami Taylora wielu graczy Destiny 2 uważało, że istnieje duża szansa, że ​​​​śmierć Cade-6 była po prostu chwytem marketingowym. W końcu postacie z głosem Nathana Filliona są jednymi z najbardziej ukochanych członków uniwersum Destiny. W rzeczywistości oferował dużo humoru, osobowości i charakteru w czasach, gdy Destiny było w dużej mierze pozbawione takich rzeczy.

Oczywiście to jest właśnie powód, dla którego Bungie postanowiło go zabić. Czują, że potrzebowali graczy, aby naprawdę nienawidzili głównych złoczyńców w nadchodzącym DLC Forsaken i że najlepszym sposobem na osiągnięcie tego byłoby brutalne zamordowanie przez złoczyńców jednej z najbardziej ukochanych postaci Destiny. To bardzo przypomina to, jak nikt tak naprawdę nie nienawidził Ramsaya Boltona z Game of Thrones, dopóki nie zabił najbardziej ukochanego członka rodziny Starków, Rickona Starka.

„Zbudowaliśmy z tych wczesnych pomysłów na stratę i zemstę oraz zachodnią atmosferę, bezprawną granicę i tę okropną rzecz, która się dzieje” – powiedział Taylor w rozmowie z Eurogamer. „To zawsze był Cayde i zawsze był to ten pomysł”.

Bungie oświadczyło również, że mają plany, co zrobić z misjami Cayde’a 6 teraz, gdy nie żyje, ale nie są w tej chwili gotowi do ujawnienia szczegółów tych planów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podziel się artykułem: