Wiadomości bieżące

Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder

Wiadomości Fortnite Rozdział 2: Sezon 3 – Zwiastun, Przepustka bitewna, skórki, informacje o aktualizacji i aktualności

Fortnite Rozdział 2 Sezon 3 dodaje Aquamana, rekiny do ujeżdżania i nie tylko. Oto wszystko, co musisz wiedzieć:

Zdjęcie: Epickie gry

Fortnite Rozdział 2: Sezon 3 został oficjalnie uruchomiony, ponieważ firma Epic ujawnia niektóre szczegóły tego, czego można się spodziewać po tym nowym, obszernym sezonie treści.

Wczesną atrakcją tego nowego sezonu jest potężna powódź, która pokryła dużą część mapy Fortnite wodą. Ta powódź nie tylko zatopiła niektóre stare lokalizacje na mapie, ale ujawniła nowe miejsca, takie jak Rickety Rick i Catty Corner. Cała mapa jest zasadniczo zbiorem wysp.

Co gorsza, niebezpieczne rekiny patrolują większość wód, chcąc zaoferować ci zawstydzającą śmierć PvE w tej grze Battle Royale. Jeśli jednak czujesz się odważny, możesz zaczepić jednego z tych rekinów wędką i użyć go jako nowego środka transportu.

Mówiąc o zagrożeniach PvE, grupa przeciwników znanych jako maruderzy przemierza teraz wyspy, chcąc zakończyć waszą ucieczkę. Podobnie jak strażnicy dodani do ostatniego sezonu zawartości Fortnite, ci Huncwoci nie dyskryminują i często narzucają swoją wolę, gdy próbujesz walczyć z innymi graczami. Nie są szczególnie twardzi, ale stanowią kolejną przeszkodę do pokonania.

Jeśli szukasz pewności siebie podczas walki z wodnymi przeciwnikami, zawsze możesz założyć nową skórkę Aquamana dodaną do Fortnite w ramach aktualizacji tego sezonu. Wzorowana na wersji postaci Jasona Momoa, dodanie tej skórki oznacza teraz, że istnieje duża szansa, że ​​zobaczysz Johna Wicka walczącego z Aquamanem w wersji DCEU podczas nadchodzącego meczu Fortnite.

Oczywiście nie byłaby to aktualizacja Fortnite, gdyby nie było nowej przepustki bojowej, na którą możesz wydać pieniądze. Za fajne 950 V-dolców możesz odblokować różne poziomy Przepustki Bitewnej Sezonu 3 i cieszyć się wszystkimi dodatkami kosmetycznymi, które wymyślił zespół projektantów Epic, próbując utrzymać pociąg finansowy Fortnite.

Czytaj także  The Elder Scrolls Blades: data premiery, zwiastun i aktualności

Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów Fortnite, Epic będzie wprowadzać zmiany w istniejącym świecie Fortnite w miarę upływu czasu. Chociaż już potwierdzili, że niektóre z tych zmian spowodują cofnięcie się wody, która pochłonęła tę ziemię (i ujawnienie nowych obszarów w tym procesie), wciąż czekamy, aby usłyszeć dokładnie, czego można się spodziewać po Fortnite Rozdział 2: Sezon 3 w miarę jak ta najnowsza aktualizacja ewoluuje i rozwija się.

Do tego czasu koniecznie obejrzyj ten filmowy zwiastun najnowszego sezonu:

Skoro już tu jesteś, spójrz na tę zapowiedź nowej Przepustki Bitewnej, która przedstawia niektóre elementy kosmetyczne dołączone do ostatniej aktualizacji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podziel się artykułem: