Wiadomości bieżące

Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder Default Placeholder

Aktualności Data premiery sezonu 5 Apex Legends, postać, mapa, zadania i aktualności

Sezon 5 Apex Legends zawiera nową grywalną postać i fascynujący nowy tryb gry. Oto, co wiemy:

Zdjęcie: EA

EA i deweloper Respawn Entertainment ujawnili pierwsze szczegóły dotyczące 5. sezonu Apex Legends – Fortune’s Favor.

Tak jak poprzednio, ten sezon będzie zawierał kombinację nowych postaci, przedmiotów i zmian w rozgrywce. Powróci również niedawno wprowadzony system gry rankingowej „Splits”. Zasadniczo w tym systemie gracze rywalizują o poprawę swojego rankingu w grze poprzez dwa podzielone sezony gry, które odbywają się na dwóch istniejących mapach gry. Więcej informacji na temat tego systemu można znaleźć w tym poście na blogu.

W tym sezonie wprowadzimy także nowy tryb rozgrywki o nazwie Quests. Wygląda na to, że w tym trybie gracze będą polować na skarby w grze, które być może będą musieli zlokalizować za pomocą szeregu wskazówek. Wygląda na to, że gracze będą mogli zdobyć niesamowite nagrody, gdy znajdą te skarby, ale wciąż czekamy na więcej szczegółów dotyczących tego nowego trybu rozgrywki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat sezonu 5 Apex Legends, oto wszystko, co obecnie wiemy o nadchodzącej aktualizacji:

Data premiery sezonu 5 Apex Legends

Oczekuje się, że 5. sezon Apex Legends pojawi się na wszystkich dostępnych platformach 12 maja.

Postać z sezonu 5 Apex Legends

Wraz z debiutem 5. sezonu Apex Legends pojawi się także nowa postać o imieniu Loba Andrade.

Andrade jest opisywana jako zawodowa złodziejka, która kiedyś bezradnie patrzyła, jak zabójca Revenant morduje jej rodziców. Wygląda na to, że jest zmotywowana do wzięcia udziału w konkursie Apex Legends, aby zemścić się na Revenant. Co ciekawe, oznacza to, że po raz pierwszy spojrzeliśmy na Andrade podczas ujawniania zwiastuna Revenant, a imię Loba krążyło już od jakiegoś czasu jako postać, która była w przygotowaniu do Apex Legends.

Czytaj także  Deweloperzy Crucible usuną tryby Harvester Command i Alpha Hunters

W tej chwili nie ma słowa o zdolnościach Loby Andrade, ale ma sens, że może wykorzystywać niektóre zdolności skradania się. Chcielibyśmy również zobaczyć, czy będzie w stanie w jakiś sposób ukraść wyposażenie lub umiejętności innych graczy.

Zwiastun sezonu 5 Apex Legends

W tym ekscytującym nowym zwiastunie z rozgrywką wreszcie możemy przyjrzeć się nowemu trybowi zadań w 5. sezonie Apex Legends, umiejętnościom Loby Andrade i nadchodzącej przepustce bojowej.

Ten zwiastun 5. sezonu Apex Legends skupia się na mitologii aktualizacji i potwierdza, na kim Loba Andrade próbuje się zemścić.

Debiutancki zwiastun piątego sezonu Apex Legends przedstawia genezę Loby Andrade. Chociaż nie ujawnia żadnych szczegółów rozgrywki, to fascynujące spojrzenie na to, jak pasuje do tego świata.

Mapa sezonu 5 Apex Legends

Na podstawie tego, co zostało ujawnione do tej pory, nie wygląda na to, aby w 5. sezonie Apex Legends pojawiła się nowa mapa. Zamiast tego rozgrywka będzie nadal obracana między Kings Canyon i World’s Edge.

Nie było również słowa o tym, czy którakolwiek z istniejących map gry ulegnie znaczącym zmianom, ale tak było w przeszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podziel się artykułem: